سفارش تبلیغ
صبا ویژن

ایده برتر پارسیان

بارکد خوان زبرا Zebra Symbol LS3578-ER

    نظر

بارکد خوان زبرا Symbol LS3578-ER

پایه: دارد
تکنولوژی خواندن: لیزری

معرفی و بررسی بارکد خوان زبرا Symbol LS3578-ER

در مورد معرفی و بررسی بارکد خوان زبرا Zebra Symbol LS3578-ER باید گفت که بدون کابل بین اسکنر و میزبان ارتباط برقرار می کند.

با این ویژگی کارکنان می توانند آزادانه در سراسر محیط کاری خود حرکت کنند که موجب افزایش بهره وری و کارایی کار می شود.

همچنین ای بارکد خوان رومیزی با در اختیار داشتن وسیع ترین محدوده کاری موجود، برچسب ها را از فاصله 64 سانتی متری تا 13.7 متری می خواند.

بارکد اسکنر زبرا Zebra Symbol LS3578-ER طیف وسیعی از اسکنر دستی و نازک را دارد.

معرفی و بررسی بارکد خوان زبرا Symbol LS3578-ER

محدوده وسیع بارکد خوان Zebra Symbol LS3578-ER به طور خاص برای کاربردهای صنعتی طراحی شده است.

هنگامی که شما بارکد خوان زبرا Zebra Symbol LS3578-ER را انتخاب می کنید، گارانتی اضافه شده ای را برای خرید از Zebra دریافت خواهید کرد.

زیرا شرکتی با توانایی ضبط پیشرفته داده ها و میلیون ها دستگاه اسکنر نصب شده در سراسر جهان کیفیت بارکدخوان را بطور قطع تضمین می کند.

معرفی و بررسی بارکد خوان زبرا Symbol LS3578-ER

بارکد خوان زبرا مدل Zebra Symbol LS3578-ER برای اسکن بارکدهای انبار و تولیدی مناسب است و با طراحی ارگونومیکی ارائه شده که اسکن را در تغییرات طول زیاد راحت کار می کند.

رابط های چندگانه آن هم با میزبان های مختلف سازگاری دارد. 

بارکد خوان زبرا Zebra Symbol LS3578-ER

دستگاه بارکد خوان حرفه ای به کارمندان اجازه می دهد تا اسکن کردن اقلام را از فاصله 64 سانتیمتر تا فاصله 13.7 متری را اسکن کنند.

همچنین بارکدخوان Zebra Symbol LS3578-ER این امکان را می دهد تا کارکنان به سرعت از حالت خواندن بارکد از این دستگاه به حالت سمبل های کوچکتر تغییر کاربری دهند.

در حیاط، انبار، مرکز توزیع، کارخانه تولیدی یا فروشگاه خرده فروشی، بارکد خوان زبرا Zebra Symbol LS3578-ER عملکرد عالی را ارائه می دهد.

بارکد خوان زبرا Zebra Symbol LS3578-ER

اسکنر Zebra Symbol LS3578-ER اسکنر دستی است که برای دریافت بارکد های D1 در سخت ترین شرایط و حتی زمانی که برچسب ها در فاصله های مختلف نسبت به شما هستند به کار می آید و بارکد ها را از هر جایی با قابلیت بلوتوث درون صفحه اسکن می کند.

به علاوه، بلوتوث یکپارچه ای دارد که امکان انتقال داده مطمئن بین اسکنر و میزبان را فراهم می کند.

بارکد خوان زبرا Zebra Symbol LS3578-ER

دستگاه بارکد خوان حرفه ای مدل Zebra Symbol LS3578-ER در حیاط، انبار، مرکز توزیع، کارخانه تولیدی یا فروشگاه خرده فروشی، عملکرد و قابلیت اطمینان عالی و همچنین یک فرم کاربر پسند فراهم می کند که با اطمینان و به راحتی از آن استفاده خواهید کرد.

شرکت ایده برتر پارسیان به فروش انواع دستگاه بارکد خوان می پردازد و شما می توانید برای قیمت بارکد خوان زبرا Symbol LS3578-ER با واحد فروش این شرکت به شماره 73027-021 تماس بگیرید.

بارکد خوان زبرا Zebra Symbol LS3578-ER